Bij de sponsorgroep ‘Small Businessclub, Vrienden van FC Den Bosch’ zijn circa 30 startende en ervaren ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf aangesloten. Ondernemers uit diverse branches in de regio ‘s-Hertogenbosch genieten elke thuiswedstrijd van de combinatie zaken doen, voetbal en Brabantse gezelligheid.

Een lidmaatschap bij deze sponsorgroep biedt leden de ideale gelegenheid om op laagdrempelige wijze in contact te treden met collega-ondernemers uit de regio. Gedurende het voetbalseizoen staan er, naast alle thuiswedstrijden, diverse netwerkactiviteiten op het programma. Ook wordt u twee maal per seizoen uitgenodigd om de reguliere Businessclub met meer dan 150 leden te bezoeken, kunt u uw bedrijf op wedstrijddagen presenteren en wordt u de mogelijkheid geboden om periodiek zakelijke relaties uit te nodigen.

Wilt u geheel vrijblijvend kennis maken met de Small Businessclub, Vrienden van FC Den Bosch? Of bent u geïnteresseerd in een lidmaatschap? Neem dan contact op met Tommie van Alphen via t.vanalphen@fcdenbosch.nl of (06) 57 57 84 42 en sluit u aan bij dit snel groeiende zakelijke netwerk. FC Den Bosch hanteert een zeer scherp instaptarief!

http://www.vriendenvanfcdenbosch.nl

 Dhr. H. van Aspert  nvt.
 Biercafé & Feestzaal d’n Beer  www.dnbeer.nl
 BL Klussenbedrijf  nvt.
 Brabant Incasso  www.brabantincasso.nl
 Brabant Investment  www.brabantinvestment.nl
 Creatiez.nl  www.creatiez.nl
 DansBallet Turnartikelen www.saakahs.nl  www.saakahs.nl
 Dhr. A.A. Disco  nvt.
 Dhr. A.W.C. Disco  nvt.
 Dhr. W.W.J.M. Disco  nvt.
 Fit20 Den Bosch/ Vught  www.fit20.nl
 Dhr. J. Gösgens  nvt.
 Van Helvoirt Groentespecialist  nvt.
 Dhr. J. Huisman  nvt.
 Hurkens Rioolservice  www.hurkensrioolservice.nl
 Autobedrijf Van der Kallen  nvt.
 Kids International  www.ikkefan.nl
 Bloemsierkunst Peter Kuys  www.bloemsierkunstpeterkuys.nl
 Hondentrimsalon Kwispel  www.hondentrimsalonkwispel.nl
 sLaunch.nl  www.slaunch.nl
 Onderhoudsbedrijf K. Leenheers  nvt.
 Maréchal Elektro B.V.  www.marechal-elektro.nl
 Margriet Meubelen  www.margrietmeubel.nl
 Bloemsierkunst Oxalis  www.bloemsierkunstoxalis.nl
 Princen Sport  www.princensport.nl
 Proef Proeverijen  www.proefproeverijen.nl
 Q-Schilderwerk  nvt.
 Schilder- & Afbouwbedrijf T. Pennings B.V.  www.penningsgroep.com
 Slagerij Gijs Sars  nvt.
 Dhr. J. Schouten  nvt.
 Aannemersbedrijf Jan Spijkers en Zn.  www.janspijkers.nl
 Traffic Service ‘s-Hertogenbosch www.traffic-service.nl
 Het Vakkledinghuis  www.hetvakkledinghuis.nl
 H. Verhagen Bestratingen  nvt.
 WeBe-Afbouw  nvt.