Bij de sponsorgroep Vrienden van FC Den Bosch zijn circa 30 startende en ervaren ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf aangesloten. Ondernemers uit diverse branches in de regio ‘s-Hertogenbosch genieten elke thuiswedstrijd van de combinatie zaken doen, voetbal en Brabantse gezelligheid.

Een lidmaatschap bij deze sponsorgroep biedt leden de ideale gelegenheid om op laagdrempelige wijze in contact te treden met collega-ondernemers uit de regio. Gedurende het voetbalseizoen staan er, naast alle thuiswedstrijden, diverse netwerkactiviteiten op het programma.

Wilt u geheel vrijblijvend kennis maken met de Vrienden van FC Den Bosch? Of bent u geïnteresseerd in een lidmaatschap? Neem dan contact op met accountmanager Brain Visser via b.visser@fcdenbosch.nl of (073) 646 47 00 en sluit u aan bij dit snel groeiende zakelijke netwerk. FC Den Bosch hanteert een zeer scherp instaptarief!

http://www.vriendenvanfcdenbosch.nl

 123Wonen Den Bosch  www.123wonen.nl
 A2 Zorg  www.a2zorg.nl
 Dhr. H. van Aspert  nvt.
 Biercafé & Feestzaal d’n Beer  www.dnbeer.nl
 BL Klussenbedrijf  nvt.
 Budget Home Store  www.budgethomestore.nl/denbosch
 DansBallet Turnartikelen www.saakahs.nl  www.saakahs.nl
 De Haas Witgoed  www.dehaas-montage.nl
 Dhr. J. Damen  nvt.
 Dhr. A.A. Disco  nvt.
 Dhr. A.W.C. Disco  nvt.
 Dhr. R. Maassen nvt.
 Dhr. W.W.J.M. Disco  nvt.
 Drukpromo  www.drukpromo.nl
 Gastrobar 6 www.gastrobar6.nl
 Hurkens Rioolservice  www.hurkensrioolservice.nl
 Autobedrijf Van der Kallen  nvt.
 Koll’s Beheer BV  nvt.
 Lux Hypotheken  www.luxhypotheken.nl
 Bloemsierkunst Oxalis  www.bloemsierkunstoxalis.nl
 sLaunch Internet  www.slaunch.nl
 Onderhoudsbedrijf K. Leenheers  nvt.
 Maréchal Elektro B.V.  www.marechal-elektro.nl
 Margriet Meubelen  www.margrietmeubel.nl
 OAMKB   www.oamkbadviseurdenbosch.nl
Perfect GLW  nvt.
 Q-Schilderwerk  nvt.
 Schildersbedrijf Lavrijsen & Gijbels  www.lavrijsengijbels.uw-vakschilder.nl
 Slagerij Gijs Sars  nvt.
 Aannemersbedrijf Jan Spijkers en Zn.  www.janspijkers.nl
 Stucadoorsbedrijf Sluyter   www.stucadoorsbedrijfsluyter.nl
 Traffic Service ‘s-Hertogenbosch  www.traffic-service.nl
 H. Verhagen Bestratingen  nvt.
 Rowdey Verhagen Bestratingen en Grondwerken  nvt.
 Trendhopper  www.trendhopper.nl/denbosch
 Van Der Heijden Vastgoed Beheer B.V.  www.vdh-vastgoedbeheer.nl
 Van Engelen Kitapplicaties  nvt.
 Kompas Financiën  https://wonen.kompasfinancien.nl/
 Verhoeven Vloeren nvt.
 WeBe-Afbouw  nvt.
 Weber Totaal Afbouw  www.webertotaalbouw.nl
 Welding Group  www.weldinggroup.nl