Iedere week spelen de jeugdteams van FC Den Bosch wedstrijden. Deze week kwamen de O19, O17, O15, O14, O13, O12, O11 en O10 in actie.

Jong FC Den Bosch
De ploeg van Erik van der Ven heeft deze speelronde niet gespeeld, de wedstrijd was afgelast.

FC Emmen 019 – FC Den Bosch JO19   3-3
Op bezoek in Emmen werd de wedstrijd tussen FC Emmen en FC Den Bosch JO19 met 3-3 gelijkgespeeld.

NEC Nijmegen JO17 – FC Den Bosch JO17   4-1
De JO17 heeft afgelopen weekend met 4-1 verloren op bezoek bij de leeftijdsgenoten van NEC Nijmegen.

Sparta Rotterdam JO15 – FC Den Bosch JO15   2-2
Op bezoek bij Sparta Rotterdam zijn de spelers van JO15 niet verder gekomen dan een 2-2 gelijkspel.

FC Den Bosch JO14 – FC Twente JO14   3-1
In een duel tussen FC Den Bosch JO14 en FC Twente JO14 zijn de Bosschenaren met een 3-1 overwinning van het veld gestapt.

PEC Zwolle JO13 – FC Den Bosch JO13   6-0
De Bossche O13 heeft dit weekend met 6-0 verloren op bezoek bij de leeftijdsgenoten van PEC Zwolle.

Gemert JO13 – FC Den Bosch JO12   2-2
Op bezoek bij de JO13 van Gemert is FC Den Bosch JO12 niet verder gekomen dan een 2-2 gelijkspel.

NAC Breda JO11 – FC Den Bosch JO11   6-9
In Breda heeft de JO11 afgelopen weekend met 6-9 gewonnen op bezoek bij NAC.

FC Den Bosch JO10 – De graafschap JO10   13-6
De jongste generatie van de jeugdopleiding heeft afgelopen weekend met 13-6 gewonnen van de leeftijdsgenoten van De Graafschap.

Komend weekend spelen verschillende teams van de jeugdopleiding weer wedstrijden. Bekijk hieronder het speelschema van de jeugdopleiding voor week 12.

Speelschema week 12

DATUM AANVANG THUIS UIT
23 mrt 18.00 uur Jong FC Den Bosch Nootdorp Competitie
23 mrt 15.00 uur FC Den Bosch JO19-1 Alexandria’66 JO19-1 Competitie
23 mrt 15.00 uur FC Den Bosch JO17-1 JVOZ JO17-1 Competitie
23 mrt 14.30 uur FC Den Bosch JO15-1 Alphense Boys JO15-1 Competitie
23 mrt 12.00 uur Sparta Rotterdam JO14-1 FC Den Bosch JO14-1 Competitie
23 mrt 12.15 uur FC Den Bosch JO13-1 Cambuur JO13-1 Competitie
23 mrt 12.15 uur FC Den Bosch JO13-2 TOP JO13-1 Competitie
23 mrt 10.30 uur FC Twente JO11-1 FC Den Bosch JO11-1 Competitie
23 mrt 10.00 uur Fortuna Sittard JO10-1 FC Den Bosch JO10-1 Competitie
26 mrt 19.30 uur FC Den Bosch JO19-1 NIVO-Sparta JO19-1 Oefen
27 mrt 18.00 uur FC Den Bosch JO10-1 Leon Hutten Voetbalschool JO10-1 Oefen
27 mrt 19.15 uur FC Den Bosch JO11-1 Leon Hutten Voetbalschool JO11-1 Oefen