Oud-doelman Theo Huisman overleden  

FC Den Bosch heeft met droefenis kennis genomen van het overlijden van oud-speler Theo Huisman. Hij overleed op 16 januari 2026 op 85-jarige leeftijd in zijn geboorteplaats ‘s-Hertogenbosch. 

Bij het ontstaan van de stichting FC Den Bosch/BVV in 1965 behoorde Theo Huisman tot de spelers die van BVV overgingen naar de nieuwe club. Als reservekeeper achter Teun van Pelt kwam hij in het seizoen 1965-1966 twee keer in actie in de Tweede Divsie. Daarna legde Theo Huisman zich toe op zijn vloerleggersbedrijf. Hij speelde nog wel enkele jaren in een team van oud-FC Den Bosch en oud-BVV. 

De afscheidsdienst is zaterdag 24 januari om 14.30 uur in crematorium Maaslanden te Nieuwkuijk. 


FC Den Bosch wenst alle familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. 

Theo Huisman, uiterst rechts knielend als tweede keeper in  het elftal van FC Den Bosch dat in 1966 kampioen werd van de Tweede Divisie. Van dit team zijn nog vier spelers in leven: Theo Borsten, Sjef Weber, Jan Gösgens en Carel Paulides. 

Bovenste rij vanaf  links: manager Wim Oonk, Teun van Pelt, Daan Netten, Theo Borsten, Gerrie van den Hout, Sjef Weber, Gerard Schuurman, Frans Olde Riekerink, trainer Ben Tap, verzorger Pierre van den Akker. 

Knielend op onderste rij vanaf links: Pierre van Dalsen, Toon Brusselers, Wim van Helvoort, Wim Wisse, Jan Gösgens, Carel Paulides,Theo Huisman.